1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Напојувања

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SiPy`, 12 Јули 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,592
  4,498
  23 Јуни 2015
  Машко
  Продавам CoolerMaster GM 750W напојување, купено во Август 2017 со гаранција до 13.08.2020.

  Цена: 4500 ден.

  Продавам Deepcool DA600W 80+ Bronze напојување, има уште скоро година гаранција.

  Цена: 2000 ден.

  Слики подоле...
   

  Прикачени датотеки:

  Lokvan, Oktar, Fredy и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,592
  4,498
  23 Јуни 2015
  Машко
  Моментално Deepcool резервирано...
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,592
  4,498
  23 Јуни 2015
  Машко
  Се откажува резервација....и од сега натака не ве ебам 2%! Сакаш дојди купи одма, нема чување, нема резервации.
   
  На Dzver007, Lazarus, STEFF и уште 6 други им се допаѓа ова.
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,919
  4,121
  28 oктомври 2008
  Резервации само со 10% аванс. Па нека откажуваат.:annoyed:
  Sorry, ама морав...
   
 5. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,950
  2,921
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Чисто за бенефит на огласувачот, новата мастерват серија coolermaster која е следбеник на g750m кошта ниво 4690 денари.
  Cooler Master MasterWatt 750W


  Sent from my iPhone X using Tapatalk
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,592
  4,498
  23 Јуни 2015
  Машко
  MasterWatt е далеку послаб квалитет од GM серијата.
   
 7. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,950
  2,921
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  На SiPy` му/ѝ се допаѓа ова.
 8. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,592
  4,498
  23 Јуни 2015
  Машко
  Мислев Lite е...
  Се менува цената на 3500 денари GM 750W.
   
  yasho, goce03, gOJDO и на уште 1 им се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,592
  4,498
  23 Јуни 2015
  Машко
  Продадено. Може клуч.
   
Слични теми
 1. MarkoHF
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  905
 2. blackelf
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  687
 3. toshex
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  673
Вчитување...

Сподели

Вчитување...