Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам MSI Ventus 3x RTX 3070 TI

Статус
Затворена за нови мислења.

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
439
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам MSI Ventus 3x RTX 3070 TI - 24.000 ден.

Здраво дечки картицата е купена од кај Пане (наш член) мислев ќе ми врши работа за 4К гејминг ама ништо ја заменив со 3090ка.Немам кутија за нејзе.

Цена : 24.000 денари

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.500
Членови
35.564
Најнов член
songzhu
На врв Дно