1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам MSI RTX 2080 8GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Sephiroth, 28 Мај 2019.

 1. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,516
  14 Мај 2008
  Машко
  На palacinka55, imortel, gOJDO и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,516
  14 Мај 2008
  Машко
 3. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,516
  14 Мај 2008
  Машко
  Bumpenzi
   
  На TylerMkD и Oktar им се допаѓа ова.
 4. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,516
  14 Мај 2008
  Машко
 5. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,516
  14 Мај 2008
  Машко
  Клуч, продадена.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Metuzalem
  Одговори:
  298
  Прегледи:
  22,490
 2. Roncic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  538
 3. StefAngel
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  16,394
Вчитување...

Сподели

Вчитување...