Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам MSI Optix MAG271CQR

Статус
Затворена за нови мислења.

MrAndrej20

Gaining Experience
6 мај 2015
69
90
MrAndrej20 додаде нов оглас:

Продавам MSI Optix MAG271CQR - Проценка

Продавам MSI Optix MAG271CQR, купен е од анхоч пред 5 години така што нема гаранција.
Во супер состојба е, има мала тенка гребнатинка лево од знакот MSI под екранот.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.777
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно