Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам MSI Modern 15 Laptop i7 1167g7

Статус
Затворена за нови мислења.

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
439
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам MSI Modern 15 Laptop i7 1167g7 - 30.000 ден.

Се продава горе наведенот лаптопче купено од кај дечките во Инсомниа , лаптопот е одличен материјал алуминиум, се продава поради надградба со гејмерски.
Доаѓа со оргиналниот полнач.

Intel® Core™ i7-1165G7 Processor
3
2GB RAM 3200mhz (нови)
1TB NVME (ново)
IPS Panel FULL HD 60hz
Battery health : 85%

ЦЕНА 30.000 денари​


Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.501
Членови
35.564
Најнов член
songzhu
На врв Дно