1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам MSi GK30 Combo

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlad944, 19 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
  Продавам сет тастатура/глушец MSI Vigor GK30
  Сетот е земен декември 2019 година со гаранција од 24 месеци.Користени се најмногу од 16 до 27 декември,после тоа само за викенд.Немаат никакви знаци на користење или проблеми.
  Ги продавам поради што ќе правам апгрејд.
  Цена : 2700 денари фиксна.
  Локација БТ со можност праќање по карго на ваша сметка.
  Повеќе информации и резервации во ПП.
  IMG_20200219_171742.jpg IMG_20200219_150208.jpg IMG_20200219_150319.jpg IMG_20200219_171710.jpg IMG_20200219_150144.jpg IMG_20191201_160744.jpg
   
 2. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
 3. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
  Чистени уште еднаш од прашина и спаковани со преостаната гаранција од 21 месец.Моментално чекаат нов газда.
  IMG_20200223_101111.jpg IMG_20200223_101206.jpg
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
  Bump!
  2300 денари до 27.2.2020 после се враќа на 2500.
   
 5. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
 6. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
 7. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
 8. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
 9. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
  2000 денари за сетот до 08.3.2020
   
 10. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
  UP!
  2000 денари уште денес.
   
 11. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
  Резервиран е сетот!
   
 12. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  271
  499
  3 Март 2015
  Машко
Слични теми
 1. SiPy`
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,262
 2. enes.s1
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  722
 3. gorgekara
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  486
 4. JunkieMKD

  Проценка Combo - MB/CPU/RAM

  Одговори:
  9
  Прегледи:
  650
 5. Addonexus
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,855
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...