1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DarthJe5us, 24 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,631
  1,240
  2 Јануари 2012
  Ја имам купено од ТДК јануари 2019, нема гаранција останато на неа мислам освен ако тдк давале 2 години гаранција. Не и треба конектор за напојување. Не е копана.

  Овој е моделот:
  GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC | Graphics card - The world leader in display performance | MSI Global

  5000 денари
  --- Споени мислења, 24 Мај 2020 ---
  резервирана до вторник :D
   
  На Nerva и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 2. DarthJe5us

  DarthJe5us
  Practice makes perfect

  1,631
  1,240
  2 Јануари 2012
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...