• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продавам Mouse Logitech Gaming G Pro HERO Black

outsider

Gaining Experience
14 јуни 2019
188
351
Се продава Logitech Gaming G Pro Hero Black, купен од Анхоч.
Користен: 5-6 месеци
Гаранција: околу 5-6 месеци
Кондиција 10/10
Причина: Не ми одговара на раката.
Цена: 3300 денари
Карго: Карго на ваш трошок.
Контакт: ПП или 071/38-72-69
1641578531570.png 1641578559608.png
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,813
Најнов член
viktor7
На врв Дно