• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Продавам Motorola One Macro нов

  • Ја почнал/а темата
  • #1

temelk4

Gaining Experience
19 август 2013
195
102
Нов Motorola One Macro со гаранција од А1.

CAMERA 13 MP(wide) 2 MP(macro) 2 MP(depth)
SELFIE CAMERA 8 MP
Android 9.0
DISPLAY Size 6.2 inch
MEMORY 64GB 4GB RAM
Fingerprint
4000 mAh battery

Понудете цена
Линкче од телефонот со спецификации
Motorola One Macro - Full phone specifications IMG_20200728_130548.jpg IMG_20200728_130618.jpg IMG_20200728_130637.jpg IMG_20200728_133910.jpg IMG_20200728_133944.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,120
Мислења
838,799
Членови
29,029
Најнов член
ivanaivaivana
На врв Дно