1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам монитори 27"/19" и графичка

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boldozer, 21 Август 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,143
  595
  2 ноември 2012
 2. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,143
  595
  2 ноември 2012
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...