1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Prodavam Монитор/тв и монитор

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од nvidia88, 27 Август 2019.

 1. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  338
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Идат пак на продажба следниве монитори поради земање на нов
  Бес гаранција

  1 lg lcd tv/monitor(1680*1050) 20" 2000 ден
  2 led 24" lg 24en43 (1920*1080) 3000 ден
   

  Прикачени датотеки:

  На b.a му/ѝ се допаѓа ова.
 2. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  338
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 3. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  338
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 4. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  338
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Уп!
  2800 ден 24"
  1800 ден 20"
   
 5. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  338
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 6. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  338
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  24 продаден на член од форумов!
  Останува 20" monitor/tv 1680*1050
   
 7. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  338
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 8. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  338
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje

Сподели

Вчитување...