Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам монитор Philips LED 226V3LAB/00

Surreal

Gaining Experience
30 септември 2014
191
195
Скопје
Surreal додаде нов оглас:

Продавам монитор Philips LED 226V3LAB/00 - 1.500 ден.

Продавам монитор Philips LED 226V3LAB/00. Резолуцијата е 1920х1080. На екранот има само мала вдлабнатина, но пикселите во тој регион работат како што треба и не пречи ниту забележува воопшто при работа.

Цена 1500 денари, без замени.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.598
Мислења
945.550
Членови
34.082
Огласи
1.974
Најнов член
classicmetal
На врв Дно