1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам монитор LG W2242S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Astraion, 19 oктомври 2018.

Тагови:
 1. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,704
  2,585
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. zelenko

  zelenko
  Gaining Experience

  194
  167
  3 Април 2009
  Hdmi проклучок има?

  Sent from my SM-G960F using Tapatalk
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  10,823
  10,371
  24 Јуни 2009
  Машко
  Во спецификации вели дека има само D-Sub.
   
  На Astraion му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,704
  2,585
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
 5. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,704
  2,585
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
 6. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,704
  2,585
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
Слични теми
 1. skullmonkey
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  754
Вчитување...

Сподели

Вчитување...