Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам монитор HP OMEN 24.5" 144Hz

Статус
Затворена за нови мислења.

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.038
1.815
Скопје
borcep додаде нов оглас:

Продавам монитор HP OMEN 24.5" 144Hz - 4.500 ден.

Продавам монитор HP OMEN 24.5" 144HZ, користен 2-3 години со истечена гаранција. Нема мртви пиксели, TN панел. HDMI, DP, USB. Се користи секојдневно, не праќам по карго, не правам резервации. Повеќе информации во порака.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.135
Мислења
975.327
Членови
35.446
Најнов член
plantsshopdubai
На врв Дно