1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продaвам Монитор Full HD Benq GW2480

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 27 Јули 2019.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  327
  280
  9 Јуни 2012
  Машко
  Мониторот е купен пред скоро година дена има уште 2 години гаранција од anhoch. Користен е само за играње на PS4 од време на време, повеќето време си стои во најлон затворен. Нема мртви пиксели и слично.Во него има вградено и звучници.

  Цена : 4000 денари.

  DSC_0403.JPG DSC_0405.JPG
   
  Mkdsime, SiPy` и на toshex им се допаѓа ова.
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  327
  280
  9 Јуни 2012
  Машко
  резервиран.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  327
  280
  9 Јуни 2012
  Машко
Слични теми
 1. AleksandarBR8
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,700
 2. fuzzjaw
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  407
 3. ImWiked
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  920
Вчитување...

Сподели

Вчитување...