• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам монитор AOC 24G2ZE 240Hz IPS

hehexd

Gaining Experience
18 септември 2019
156
235
hehexd додаде нов оглас:

Продавам монитор AOC 24G2ZE 240Hz IPS - 10.000 ден.

Се продава монитор AOC 24G2ZE 240Hz IPS, стар месец ипол, целосно пакување со пропратните кабли hdmi и displayport.

Мониторот има еден заглавен пиксел(не е мртов) кој што се познава само на темни позадини, мониторот е од gjirafa50, но не им изреагирав за пикселот бидејќи не ми сметаше.

Напомена: Мониторот не се подесува по висина, има само опција за наслон, да не го помешате со истиот модел...

Видете го целиот оглас...
 

hehexd

Gaining Experience
18 септември 2019
156
235
Нагоре, ако сакате да активирате гаранција за пикселот, мора да го однесете во Визбегово, Јадранска Магистрала 89 во Бибај Груп зградата, не прифаќаат да се испрати по карго.

Цена 8000 денари.
 

kirev

Unbeatable
31 мај 2010
6.000
4.267
Законот што вика? Дека можеш да им го испратиш назад. На пр. со ЕЛС.

Нагоре, ако сакате да активирате гаранција за пикселот, мора да го однесете во Визбегово, Јадранска Магистрала 89 во Бибај Груп зградата, не прифаќаат да се испрати по карго.

Цена 8000 денари.
 

hehexd

Gaining Experience
18 септември 2019
156
235

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.458
Мислења
901.516
Членови
32.169
Огласи
540
Најнов член
MartinLee33
На врв Дно