Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Модуларно напојување 850W Gold Gigabyte P850GM

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Модуларно напојување 850W Gold Gigabyte P850GM - 3.500 ден.

Коиристено околу 3 години, неотварано и несервисирано
следува со сите кабли:
1x 24pin
1x CPU
2x VGA
2x Sata
1x Molex
1x Power Cable
Давам една недела тест период, за било каква забелешка нудам full refund.

Цена: 3500ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.031
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно