• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам MOBO + CPU + PSU

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
379
315
Skopje
Продавам матична Gigabyte h110 g3a со CPU Intel Celeron G3930 i 4g DRR4 RAM.
Напојување Corsair 1000w Gold RM1000 кое е без гаранција бидејќи го имам изгубено документот.

Сите делови се редовно чистени, одржувани и си работат нај нормално.

Цена - 9000 денари.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,655
Мислења
829,828
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно