Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам мобилни телефони.

Статус
Затворена за нови мислења.

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
Се подновија 2ца членови, останати уште 2 парчиња, Нови без кутија со полнач бела боја.
 

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
IPhone 13 128gb купен од телеком , без забелешка како нов, 98% health.
(Телефонот е користен од другар, зема 14)
579€ форумска цена


Аpple watch 8 45mm користен 1 ден
399€ купен од ајстајл.
 

Атачменти

 • 8195B9CA-30BB-4A1A-8ADC-0F81E01B3A44.jpeg
  8195B9CA-30BB-4A1A-8ADC-0F81E01B3A44.jpeg
  219,7 KB · Прегледи: 189
 • 674266D9-CDC7-4764-A64A-7DF992301DCF.jpeg
  674266D9-CDC7-4764-A64A-7DF992301DCF.jpeg
  178,4 KB · Прегледи: 190
 • 264DD162-B46B-46AB-8662-418EF2638636.jpeg
  264DD162-B46B-46AB-8662-418EF2638636.jpeg
  231,1 KB · Прегледи: 194
 • 33EC4BF7-FBD2-4B95-BC56-271FFE1A9C4D.jpeg
  33EC4BF7-FBD2-4B95-BC56-271FFE1A9C4D.jpeg
  192,2 KB · Прегледи: 195

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
Nova ponuda.

S22 Ultra 512gb 720€ Green.
3 парчиња.

Мислењето е автоматски споено:

iPad Air 5 64gb wifi plus cellular
649€

IPad 9 64gb wifi
270

Macbook Air 13inch M1 8/256gb

880€


Нови неотпакувани за ЕУ пазар со една година гаранција.
 
Последна промена:

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
S23 purple
S23 Plus blue and orange
S23 Ultra brown and green.

Orginalni futroli za novata serija. 800den parce.Достапни и ремчиња за самсунг watch i samsung watch Pro , сите бои.
 

Атачменти

 • BF48D975-09B4-49F8-ABD4-0A99738676C5.jpeg
  BF48D975-09B4-49F8-ABD4-0A99738676C5.jpeg
  640,6 KB · Прегледи: 133
Последна промена:

negoznam

Intern
8 ноември 2010
12
10
Скопје
negoznam's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 3600 @ 4.2GHz + Noctua NH-D15S
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus Elite
Storage
Samsung 970 Evo Plus 250GB + 1TB Samsung 980 + 1TB WD Green
PSU
EVGA superNOVA 1000 G3
RAM
4x8GB Kingston HypeX Predator CL16 @ 3200MHz
Video card
MSI 3080 Suprim X 10GB
Case
LANCOOL II Mesh Performance
Mouse
Logitech MX Mater 3
Keyboard
Keychron K4 V2
Audio
Helium 400BT
Monitor
Lg 35WN75C + Samusng LF24T35
OS
Windows 10
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.094
Мислења
955.288
Членови
34.499
Огласи
2.306
Најнов член
User28472
На врв Дно