1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам мобилен Samsung S9+ (Plus)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од xenon, 30 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,819
  9,526
  15 Јануари 2011
  Машко
  Продавам мобилен Samsung S9+ (Plus) отклучен на сите мрежи, некористен.

  Боја: Титаниум Сива (Titanium Gray)

  Модел: SM-G965F/DS, 6GB Ram / 64 GB Storage

  Купен од: Мобеликс, Скопје

  Гаранција: Да

  Телефонот не е користен, значи перфектно козметички и механички во салонско издание. Си доаѓа со кутија, кабел, полнач, гарантен лист.

  Цена: 25000 ден.

  Контакт тел: 070 67 30 24 - Благоја


  [​IMG]

  Можна е замена за нов и некористен: OnePlus 7Pro, Huawei P30 Pro, Iphone XS, Samsung S10/S10+, може да бидат заклучени на Телеком.
   
  На cyberbaze, DonFrozex, gocetan и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,819
  9,526
  15 Јануари 2011
  Машко
  Освежување, 24000, крајна и фиксна, исто колку што го ценат во мобилара при замена со доплата.
   
  На cipiripi и omegaRED им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,819
  9,526
  15 Јануари 2011
  Машко
  Освежување
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,819
  9,526
  15 Јануари 2011
  Машко
Слични теми
 1. IVS
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,076
 2. gOJDO
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  2,817
 3. draganamon
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,618
 4. Necromancer
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,315
 5. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,232
Вчитување...

Сподели

Вчитување...