1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам : Мининг Риг 5x RX 580 4gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 7 Март 2018.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  5x -XFX RX 580-4GB
  AS ROCK PRO BTC R2.0 + PROCESOR + RAM
  CORSAIR i1000x PLATINIUM
  SSD 120 GB
  5x Riseri
  +Алуминска Рамка

  Plug & Mine

  Користени 2 недели ,
  Гаранција : 1Год

  Цена : 2400 €
   
 2. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  ПЛАЌАЊЕТО МОЖЕ ДА БИДЕ И CO CRYPTO
   
 3. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,508
  1,965
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Напојувањето да не е RM1000x? Не постои i1000x од Corsair.

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
 4. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Да RM1000x
  Моја грешка , сеа видов
   
 5. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  BUMP

  за само : 2300 €
   
 6. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  АЈДЕ НОВА ЦЕНА : 2200
   
 7. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  2150 € - ПОСЛЕДНА ЦЕНА
   
Слични теми
 1. BESKO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  557
Вчитување...

Сподели

Вчитување...