1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Микротик рутери

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Steff_Maja, 13 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
  Се продава Микротик RB951Ui-2HnD

  Нов некористен (нема гаранција) - цена 3000 ден

  [​IMG]

  Се продава Микротик RB2011UiAS-2HnD-IN

  Половен, 100% функционален (на дисплејот има една вертикална линија) - цена 4000 ден.

  [​IMG]
   
  На temelk4 и Lazarko им се допаѓа ова.
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
  RB2011 резервиран до среда.
   
 3. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
  Резервацијата се трга, членот не се јави.
   
 4. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
 5. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
 6. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
  Резервирани и двата.
   
 7. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,140
  1,685
  30 Мај 2010
  Продадени, клуч.
   
Слични теми
 1. staki
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,701
 2. DrMTR
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  908
 3. DrMTR
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,973
 4. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,101
 5. Андреј
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,166
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...