Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Mikrotik hAP AC2

 • Ја почнал/а темата DrMTR
 • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.195
7.335
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

Продавам Mikrotik hAP AC2 - 50 €

Продавам практично неупотребуван Mikrotik hAP AC2 користен 3 месеци во викендица како "on demand" рутер со помош на 4G Modem. Со оглед на тоа дека рутерот го вклучувам само кога одам во викендица, истиот практично има неполни 50 часа ефективна работа. Земав друго решение за интернет во викендица и рутерот ми стои беспотребно. Нов кошта околу 70 евра. Го продавам за 50 евра фиксно !


Заинтересирани ПП. Благодарам.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.880
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно