• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам микрофон Sennheiser e945

  • Ја почнал/а темата
  • #1

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
133
106
Skopje
www.terakota.com.mk
Продавам Sennheiser Pro Audio микрофон тежок 0,33 кг.со XLR конетор.
Микрофонот е во перфектна сосотојба,користен е само неколку часа и од тогаш седи во фиока .
Со него доаѓа и 6 метарски кабел со XLR конектори и држач за сталак.
Сликите се од него.
Цена за комплет 100 Eur.
01.JPG 02.JPG 03.JPG
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,920
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно