1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам микрофон Natec

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 3 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  958
  1,079
  9 Јуни 2015
  Машко
  [​IMG]

  Продавам микрофон Natec Adder, купен од Анхоч, користен околу 6 месеци. Спецификациите на микрофонот (ако на некого му значат нешто) се следниве:
  Type: Dynamic
  Microphone sensitivity: -55 dB
  Direction: Omnidirectional
  Microphone frequency response: 20 - 20000 Hz
  Connectors: Mini Jack x1 (3.5mm)
  Cable length: 180 cm
  Weight: 237g

  од микрофонот сум презадоволен, само ми улета Blue Snowball Ice па веќе нема што да му правам на овој.

  250 денари фиксно.
   
  На HectorM и Mario Markovski им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  958
  1,079
  9 Јуни 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  958
  1,079
  9 Јуни 2015
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  958
  1,079
  9 Јуни 2015
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  958
  1,079
  9 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. Razor-mk
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,572
 2. rippermkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  395
 3. LeRade
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  791
 4. skullmonkey
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,022
 5. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  404
Вчитување...

Сподели

Вчитување...