1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Microsoft Surface 3 Tablet

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од |USAF|, 21 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
  Продавам Microsoft Surface 3 Tablet 10.8 Inch модел 1645.
  Спецификации
  Screen Size 8 inches
  Screen Resolution 1920 x 1280
  Max Screen Resolution 1920x1280 pixels
  Processor 1.6 GHz Atom Z8700
  RAM 4 GB DDR3
  Memory Speed 1600 MHz
  HDD 128 GB
  Подетални спецификации Microsoft 1645 Surface 3 Tablet 128GB | Device Specs | PhoneDB .
  Локација:Штип.
  Цена 10.000 ден.
  Таблетот беше со фабрички со Windows 8.1 Pro, јас го апдејтирав Windows 10 Pro и си вградена лиценца што се активира сама. Може да се врати 8.1 по потреба.
  Донесен е од УСА во 2018 и е малку користен.
  Таблетот е одлично сочуван и речиси да нема траги на користење. Батеријата држи над 5 часа според начинот на употребата.
  Со таблетот доаѓа тастатура Type Cover 1535 но не целосно исправна некои копчиња не работат, но работи тачот и enter, и е задолжителна ако се форматира бидејки други тастатури на работат.
  Имам дополнително купено bluetooth тастатура која може да ја продадам за 1.500.
  За повеќе информации ПП.
  20190302_113651.jpg 20190302_113640.jpg 20190302_124053.jpg 20190302_132210.jpg
   
  На Nomad му/ѝ се допаѓа ова.
 2. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
  Нова цена 9.500
   
 3. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
 4. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
  Нова цена 9.000
   
  На Nomad му/ѝ се допаѓа ова.
 5. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
  Може и замени. Понудете нешто во пп.
   
 6. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
 7. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
 8. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
 9. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
  Нова цена 8.900
   
 10. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
 11. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
 12. |USAF|

  |USAF|
  Gaining Experience

  123
  66
  19 Мај 2014
  Машко
  Продаден на член на форумот. Со среќа да се користи. Може клуч.
   
  На Nomad му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. VLAD
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,327
 2. prichina
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,326
 3. esquimaux
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  6,376
 4. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  518
 5. gorgekara
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  693
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...