Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Microsoft Bluetooth Mouse

Статус
Затворена за нови мислења.

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.837
5.746
mdeni додаде нов оглас:

Продавам Microsoft Bluetooth Mouse - 750 ден.

Продавам Microsoft Bluetooth Mouse, сосема нов, само е отворен за проба денес и затворен. Нарачав два, ама испадна дека ми треба само еден.
Одлично се поврзува и работи со блутут. Нема USB рециевер туку само опција за Bluetooth поврзување.

Се работи за овој маус:
View: https://www.youtube.com/watch?v=_MTmJkfHS78


Купен е од тука за 890 денари и добиен денес:
[URL...

Видете го целиот оглас...
 

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.837
5.746
Чим не го сакате вчера му го удрив сатарот. Стана одлична основа за проект. Ги оменкав двата клика, му ставив некои понормални скии одоздола и веќе е супер. Секако дополнително ќе се намалува тежина драстично, за тоа што има брда пластика внатре непотребно. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.132
Мислења
975.249
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно