• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам механички тастатури и друга периферија

 • Ја почнал/а темата
 • #1

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,732
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Продавам механички тастатури, мауспади, глувци и слушалки:

20201021_170112.jpg20201025_135546.jpg

На продажба преостанато:

1) Beats EP - нови, 1 месец гаранција = 3500 денари
2) Logitech G502 Proteus Spectrum - користен еден час (отпакуван, не лежел на рака) = 3000 денари
3) Logitech Hero G305 Wireless Black - нов, 1 година гаранција = 2700 денари
4) Logitech Prodigy G102 RGB Black - половен(ко нов), користен 2 месеци , гаранција 6 месеци = 1200 денари
5) Razer Nostromo - игран севкупно 10 часа = 2000 денари
6) Kinston HyperX Fury S - нов = 1000 денари
7) NZXT Gaming Mousepad - нов = 1000 денари


Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #2

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,732
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Обновен оглас
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,732
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
20201025_135546.jpg


Додадени нови ствари за продажба:


1) Razer Viper Ultimate Wireless Chroma RGB - многу малку користен, под гаранција до 19.06.2020 = 5500 денари
2) Logitech G502 Proteus Spectrum - користен еден час (отпакуван, не лежел на рака) = 3000 денари
3) Razer Nostromo - игран севкупно 10 часа = 2000 денари

Цените се фиксни

075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #4

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,732
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
bump
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,732
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба преостанато:

1) Beats EP - нови, 1 месец гаранција = 3500 денари
2) Logitech G502 Proteus Spectrum - користен еден час (отпакуван, не лежел на рака) = 3000 денари
3) Logitech Hero G305 Wireless Black - нов, 1 година гаранција = 2700 денари
4) Logitech Prodigy G102 RGB Black - половен(ко нов), користен 2 месеци , гаранција 6 месеци = 1200 денари
5) Razer Nostromo - игран севкупно 10 часа = 2000 денари
6) Kinston HyperX Fury S - нов = 1000 денари
7) NZXT Gaming Mousepad - нов = 1000 денари


Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,652
Мислења
822,541
Членови
28,294
Најнов член
silverCM
На врв Дно