1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам механичка тастатура Razer Blackwidow Tournament Edition 2014

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SpiritBond, 11 oктомври 2017.

Тагови:
 1. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Тастатурата е користена од пролет 2015 со што веќе нема гаранција.Сочувана е максимално без никакви знаци на оштета.Сите свичови работат како што треба.Свичовите се по боја зелени што значи дека имаат слични карактеристиќи со Cherry MX Blue.Доаѓа со фул пакување и торбичка за пренос.Ја продавам бидејќи земав друга. (Повеке инфо тука)... Цена: 3500 денари.
  20171011_192031.jpg
   

  Прикачени датотеки:

  На Lokvan му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 3. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 4. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 5. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Нова цена: 3199 денари.
   
 6. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 7. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 8. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 9. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 10. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 11. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 12. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 13. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 14. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  265
  581
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Се повлекува од продажба, може да се заклучи темава.
   
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,211
 2. Goosfraba
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  267
Вчитување...

Сподели

Вчитување...