Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам механичка тастатура Idobao ID80 V1

Статус
Затворена за нови мислења.

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.222
1.633
Скопје
dangthe додаде нов оглас:

Продавам механичка тастатура Idobao ID80 V1 - 8.000 ден.

Продавам механичка тастатура Idobao ID80 V1 со 75% лејаут.
Со тастатурата доаѓаат C3 Equalz стабилизатори, подмачкани, Aliaz Silent Tactile свичеви и PBT Keycaps во MA профил.
Се е во беспрекорна состојба.

Цена: 8000 денари.

Погледнете го атачментот 117145Погледнете го атачментот 117146Погледнете го атачментот 117147Погледнете го атачментот 117149

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.222
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно