1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам/менувам Steelseries 6GV2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Kajsibebraat, 5 Јуни 2017.

 1. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
  Се продава/заменува Steelseries 6GV2 механичка тастатура со црни CherryMX.Не многу користена,ја продавам поради недостаток на backlight,има гаранција уште 16 ипол месеци. Би ја сменил за тастатура со brown или blue свичеви, и backlight.

  Цена 4200 денари.
   
  На makisk и Zeddomazed им се допаѓа ова.
 2. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
  3700

  Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
   
 3. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
 4. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
 5. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
 6. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
  3400


  Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
   
 7. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
 8. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
 9. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
  Нагоре

  Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
   
 10. Steam.

  Steam.
  On your way to fame

  673
  596
  31 Мај 2011

  Со локална гаранција е тастатурава или од странство? Бидејќи немам видено негде кај нас да се продава..
   
 11. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
  Локална, од анхоч е земена.
   
 12. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,439
  825
  1 Април 2012
  Машко
  Клуч
   
  На Steam. му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ImWiked
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  460
 2. dangthe
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,038
Вчитување...

Сподели

Вчитување...