1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам/Менувам PS4 Игри

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од TheMarshal, 6 Август 2019.

 1. TheMarshal

  TheMarshal
  Gaining Experience

  343
  457
  3 Јануари 2019
  Машко
  Еве ги игрите што ги имам за продавање, или пак за менување доколку некој е заинтересиран.

  Исто така, купувам и PS4 игри. Така да слободно пратете ми и понуду во ПП.

  1) Far Cry Primal | 1000 денари
  2) Watch Dogs | 1000 денари
  3) Call of Duty Advanced Warfare | 700 денари

  Цените се фиксни.
   
  Последна промена: 6 Август 2019

Сподели

Вчитување...