1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам/менувам Antec P50

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од omegaRED, 17 Февруари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,302
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Продавам или го менувам моето Antec P50 Window за Mid-Tower ATX куќиште. Не ми ја збира графичката, превисока е :-(

  Куќиштето е како ново, без никакви траги од користење, доаѓа со 2х120mm и 1x80mm Antec фанови, и вградени фан контролери. P50 Window R - antec.com - само не е црвена решетката. Слики малку подоцна.

  За замена некое куќиште од сличен калибар, битно да збира графички и CPU кулери високи 150+ mm и да доаѓа со барем 2-3 вентилатори.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,302
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Слики:[​IMG][​IMG]

  Sent from my S8+
   
  gego, Boce!, Oktar и на уште 1 им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,302
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
 4. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,302
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
 5. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,342
  4,540
  18 Септември 2013
  Машко
 6. Boce!

  Boce!
  Gaining Experience

  119
  165
  4 Август 2017
  Браво друже, чим ова мало ти стана :)
   
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,302
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  На сликите е со напојување и +2 Corsair вентилатори. 20190224_121222.jpg 20190224_121228.jpg 20190224_121237.jpg 20190224_121245.jpg 20190224_121256.jpg 20190224_121314.jpg

  Се продава без напојување и без двата дополнителни вентилатори, цена 1.500 денари.
   
  На freeman и borcep им се допаѓа ова.
 8. freeman

  freeman
  Gaining Experience

  181
  178
  8 Март 2010
  Резервирај :)
   
  На gego и omegaRED им се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,302
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Резервирано за @freeman.

  Sent from my S8+
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,302
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Продадено, со здравје да се служи! Клуч.

  Sent from my S8+
   
  На gokica му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...