1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам мемории 2 х 4Gb DDR3 2000Mhz

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од CyberTm, 11 Јануари 2019.

 1. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  443
  122
  21 ноември 2009
  Машко
  Продавам мемории за десктоп Patriot Viper Xtreme 8GB (2 x 4GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 2000Mhz.

  Мемориите се тестирани и се одлична состојба, без гаранција.
  Можна е достава низ цела Македонија.
  Цена: 3000ден (комплет)

  received_363329281136309.jpeg
  received_979472745584876.jpeg
   
  На blanca и Costigan_Jr им се допаѓа ова.
 2. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  443
  122
  21 ноември 2009
  Машко
  2900 ден
   
  На blanca му/ѝ се допаѓа ова.
 3. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  443
  122
  21 ноември 2009
  Машко
  Нова цена + достава утре за Скопје.
  2500 ден. (комплет двете мемории)
   
  На blanca му/ѝ се допаѓа ова.
 4. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  443
  122
  21 ноември 2009
  Машко
  Продадени
  Може клуч
   

Сподели

Вчитување...