Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам MB MSI B450, Ryzen 5 3600x i 2x8GB RAM Fury Max

Статус
Затворена за нови мислења.

bobmkd

Gaining Experience
18 ноември 2008
362
183
Скопје
bobmkd додаде нов оглас:

Продавам MB MSI B450, Ryzen 5 3600x i 2x8GB RAM Fury Max - Проценка

Продавам
 • Матична плоча MB MSI B450M A-PRO MAX RYZEN DDR4-4133+ USB3.2 DVI/HDMI со гарација до 06 Август 2023-та
 • Процесор CPU AMD Ryzen 5 3600x Six-Core 3.8GHz AM4 35MB BOX w/Wraith Spire Cooler, гаранција истечена пред 1 месец
 • DIMM 2x8GB DDR4 3200Mhz Kingston CL16 HyperX Fury Black со гарација до 06 Август 2025-та
Деловите се купени од Анхоч и користени во иста конфигурација. Пастата е смеета пред 1 месец.
Деловите се одлични без никаков проблем.

Цена - не знам...

Видете го целиот оглас...
 

bobmkd

Gaining Experience
18 ноември 2008
362
183
Скопје
Комплетот оди на продажба за 11.500 денари. Цената е просек од понуда/проџенка во пп и проценката ставена овде.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.916
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно