• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Продавам MB + CPU + RAM + PSU

Статус
Затворена за нови мислења.

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
345
337
Деловите се земени пред неколку месеци,подолго време не се користат затоа решив да ги продадам . Гаранциите незнам дали ќе ги најдам значи немаат од мене еден месец давам.Исто така гратис давам и 60gb SSD со деловиве.

Процесор : AMD Athlon GE 200( vega gpu)
Матична : Asrock B450M
РАМ : 8 GB DDR4 (2x4) 2400 mhz
PSU : 700W Vortex 80 bronze

Цена : 9500 денари.
 

Атачменти

 • 910B3681-14EB-4FAF-8704-7BDF3205FD14.jpeg
  910B3681-14EB-4FAF-8704-7BDF3205FD14.jpeg
  2,6 MB · Прегледи: 202
 • 95855A35-F57D-41C3-91DB-3619AFA5FDAE.jpeg
  95855A35-F57D-41C3-91DB-3619AFA5FDAE.jpeg
  1,9 MB · Прегледи: 193
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44.303
Мислења
892.271
Членови
31.481
Огласи
19
Најнов член
Dan1el
На врв Дно