Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам мауси

Статус
Затворена за нови мислења.

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.222
1.633
Скопје
dangthe додаде нов оглас:

Продавам мауси - 1 ден.

Здраво,

Продавам неколку мауси:

 • Razer Viper - купен од Сет, потполно функционален, без гаранција.
  Цена 1500 ден.
 • Logitech G900 - купен од Нексио, потполно функционален, доаѓа со кутија, без гаранција.
  Цена 4000 ден.
 • Logitech G Pro Wireless (црн) - купен од Анхоч, потполно функционален, доаѓа со кутија, без гаранција.
  Цена 4500 ден.
 • CoolerMaster CM711 (glossy црн) - купен од Сет, потполно функционален, без гаранција.
  Цена 1500 ден...

Видете го целиот оглас...
 

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.222
1.633
Скопје
 • Razer Viper - 1200 ден.
 • Logitech G900 - 3500 ден.
 • Logitech G Pro Wireless (црн) - 4000 ден.
 • CoolerMaster CM711 (glossy црн) - Цена 1200 ден.
 • Roccat Kain 100 AIMO - Цена 1600 ден.
 • Zowie S1 (medium) - Цена 1800 ден.
 

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.222
1.633
Скопје
 • Razer Viper - 1000 ден.
 • Logitech G900 - 3200 ден.
 • Logitech G Pro Wireless (црн) - 3700 ден.
 • CoolerMaster CM711 (glossy црн) - Цена 1000 ден.
 • Roccat Kain 100 AIMO - Цена 1400 ден.
 • Zowie S1 (medium) - Цена 1500 ден.
 

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.222
1.633
Скопје
 • Razer Viper - 1000 ден.
 • Logitech G900 - 3000 ден.
 • CoolerMaster CM711 (glossy црн) - 1000 ден.
 • Roccat Kain 100 AIMO - 1200 ден.
 • Zowie S1 (medium) - 1300 ден.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно