• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам маус Logitech G703 LIGHTSPEED HERO

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Андреј

Gaining Experience
4 септември 2012
184
460
Варшава, Полска
discord.gg
Продавам практично нов Logitech G703 LIGHTSPEED HERO маус. Купен во април 2021, користен недела дена а потоа чуван во кутија. Кутијата е малце искината при испорака, меѓутоа нема никакви гребнатинки на маусот.

Цена: 4300 денари

Галерија

Повеќе инфо за маусот тука.

Плаќање и прием на 5 јули по 17:00 часот во Скопје, Центар.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,679
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно