1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Маус Logitech G403

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DemoUser, 15 Јули 2018.

 1. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  789
  723
  27 Април 2010
  Машко
  Како што гласи насловот го продавам маусот.
  Користен е година и 5 месеци и е купен од ebay и нема гаранција.
  Кај нас истиот маус во нексио е 4200 денари ако не грешам.
  Слика :
  M1.jpg

  Цена : 2000 денари

  По карго не праќам.
  Тие што сакаат да го купат мора да дојдат тестираат и видат дали им одговара таков каков што е.
  Маусот нема ниеден проблем ниту пак некаков проблем со кликовите или да е оштетен козметички ептен, но нормално се познава дека е користен.

  Контакт/Вибер : +38975651213
  Зоки
   
 2. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  789
  723
  27 Април 2010
  Машко
  Резервиран за @Steam.
   
 3. Steam.

  Steam.
  On your way to fame

  676
  600
  31 Мај 2011
  После долго договарање :D
   
 4. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  789
  723
  27 Април 2010
  Машко
  Маусот отиде кај прав човек со здравје да си го користи @Steam. и неговиот другар :p

  Moже клуч
   
  На Steam. му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. DemoUser
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  783
 2. maci
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  603
 3. dangthe
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,866
Вчитување...

Сподели

Вчитување...