Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW

outsider

Practice makes perfect
14 јуни 2019
711
1.393
Битола
www.instagram.com
outsider додаде нов оглас:

Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW - 7.500 ден.

Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW. Оригинално пакување и сите соодветни додатоци, без видливи знаци на употреба и без никакво оштетување. Нема гаранција бидејќи е донесен од Америка. Замена единствено за Logitech G Pro X (нов или малку користен, со ваша доплата) или директна замена со Logitech G Pro X 2. Цена: 7500

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.110
Мислења
974.647
Членови
35.409
Најнов член
sendrit
На врв Дно