Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Prodavam maticna asus strix b450 , ryzen 3600

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.363
7.246
Скопје
www.facebook.com

toshex

the fool
18 септември 2013
6.384
7.964
Мелмак
Ц ц ц ц каква зделка е ова значи! Пане алал ти вера! Не ми ни треба ама ете 5 минути се мислев да грабнам онака. Со лесно продажба кој и да купи ќе се офајди!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.827
Мислења
969.857
Членови
35.199
Огласи
2.824
Најнов член
ivanmfs
На врв Дно