Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Матични B450 Steel Legend и Fatality K4

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
464
890
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Матични B450 Steel Legend и Fatality K4 - 4.000 ден.

Продавам 2 типа на матични B450 AsRock Steel Legend и B450 AsRock Fatality K4
Може во комбинација со процесори Ryzen 3 1200 и DDR4 Ram

Цени фиксни:
 • B450 AsRock Steel Legend - 4500ден
 • B450 AsRock Fatality K4 - 4000ден

контакт: ПП или Вибер 077638126
Може испорака по карго на ваш трошок

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
464
890
Сите продадени/резервирани, останата уште една Fatality K4 цената останува 4000ден
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
464
890
Преостаната уште една Fatality K4 и 2 процесори athlon 200GE
Матична - 4000ден
Процесор + Кулер - 1000ден
Комплет матична + процесор 4500ден.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.771
Членови
34.919
Огласи
2.633
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно