1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Матична + Рам + SSD + PSU

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од coNNectMKD, 12 Јануари 2019.

 1. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  143
  97
  13 Март 2017
  Машко
  Матичната е: Asus STRIX z270e Gaming - 4000 ден.
  Рамот е: 8GB ddr4 adata 2133mhz - 2500 ден.
  Дискот е: SSD 240GB Kingston - 1300 ден.
  Напајањето е: Cooler Master Vanguard 850W (80+ Gold) - 5000 ден.

  Користени се околу 5/5ипол месеци.
   
  На MarijanMK и gamer-eddie им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...