1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам матична плоча (нова) со процесор Intel i7

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од CyberTm, 11 Јануари 2019.

 1. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
  Продавам матична плоча нова во кутија со сите додатоци Asus P7P55 (вклучена само, за проба), комплет со процесор Intel Core i7 - 870 (8M Cache, 2.93 GHz). Деловите се потполно исправни, тестирани.

  Напомена плочата е без гаранција и се продава само комплет со процесорот.
  Можна е достава со карго до било кое место во Македонија.

  Цена: 7000ден (комплет)

  received_965536793639808.jpeg
   
 2. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
 3. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  446
  124
  21 ноември 2009
  Машко
  Нова цена + достава утре за Скопје.
  6000 ден. (комплет плоча и процесор)
   
  На shifty му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...