Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам матична плоча Asrock Z370 Extreme 4 и процесор Интел i5 9400f

Статус
Затворена за нови мислења.

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.038
1.815
Скопје
borcep додаде нов оглас:

Продавам матична плоча Asrock Z370 Extreme 4 и процесор Интел i5 9400f - 8.000 ден.

Го продавам комбото поради апгрејд, користени, гаранција истечена. Одлична состојба, кутија за плочата, ОЕМ кулер за процесорот. Цена 8000ден комплет, не го делам. По карго не праќам, за замена не сум заинтересиран, веќе е таксан апгрејдот на 11та генерација. Повеќе информации во приватна порака.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.069
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно