1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам матична ASUS prime z270-p

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vlavot, 17 Јуни 2019.

 1. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,955
  2,924
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Гаранција до некој месец 2020

  Комплет пакување и гаранција цена 2500 денари.
  PRIME Z270-P | Motherboards | ASUS Global

  [​IMG]

  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,955
  2,924
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Бамп.
  Верувам и последна шанса за купување одлична плоча за ефтина цена.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,955
  2,924
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Резервирана.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
Слични теми
 1. vlavot
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  580
 2. Bla4KRa1n
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  825
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,298
 4. borcep
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  884
 5. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  355
Вчитување...

Сподели

Вчитување...