1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам мајнинг риг 6xGPU 8GB 181Mh/s ETH

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од goranzoran, 17 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,035
  2,565
  21 Јануари 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...