• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам MacBook Pro 2020 13inch

  • Ја почнал/а темата
  • #1

deni.mitev

Gaining Experience
7 октомври 2014
703
362
Macbook Pro 13-inch 2020!

CPU: Intel Core i5
GPU: Intel Iris Graphics 645
RAM: 8GB DDR3L 2133MHz
SSD: 256GB
Гаранција до 21.10.2021 istyle.mk

Без знаци на користење.

Фиксна цена 900евра.Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,440
Членови
29,742
Најнов член
MilanTrajkovski1
На врв Дно