Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам MacBook Pro 13’ M1 процесор

Статус
Затворена за нови мислења.

deni.mitev

Practice makes perfect
7 октомври 2014
1.021
1.017
Добиен 512гб неактивиран.
1250ey.
 

Атачменти

 • 6A565D13-BFAB-48B0-8ED2-33DF8503CCDC.jpeg
  6A565D13-BFAB-48B0-8ED2-33DF8503CCDC.jpeg
  324,1 KB · Прегледи: 144
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.176
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно