• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам MacBook Air M1 512gb

  • Ја почнал/а темата
  • #1

deni.mitev

Gaining Experience
7 октомври 2014
718
394
Го продавам , купен од ајстајл 10тина циклуси на батерија , без кутија со оргинален полнач.

8gb RAM

Без знаци на користење.

999€ фиксна цена.

Активиран е во април, има преостаната гаранција 6 месеци.


Sent from my iPhone using Tapatalk

13инч


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,683
Мислења
862,308
Членови
30,042
Најнов член
Vilip
На врв Дно